Par mums

Urban Outdoor ir vairāk nekā tikai veikals - tā ir kopiena, kas veltīta mūsdienu pilsētas un dabas mīļotājiem. Urban Outdoor dibinājuši outdoor entuziasti, kas paši ikdienā novērtē funkcionāla apģērba priekšrocības un augstu vērtē stilu un komfortu gan pilsētas vidē, gan dabā.  

Meklējot harmoniju starp stilu un funkcionalitāti, nonācām pie idejas radīt vietu, kur apģērbs un ekipējums atbilst mūsdienu pilsētnieka dzīvesstilam un vienlaikus nodrošina komfortu aktīvām aktivitātēm dabā.

Mēs paši izmēģinām visu piedāvāto aprīkojumu, lai būtu droši, ka pārdodam tikai to, kas ir izturīgs, stilīgs un funkcionāls.

Urban Outdoor lepojas ar to, ka piedāvā apģērbu, apavus un ekipējumu no pasaules slavenākajiem zīmoliem, piemēram, Fjallraven, Patagonia, Vivobarefoot, Lowa, On, Keen, Mammut, Icebreaker, Sea to Summit, MSR, Thermarest un citiem uzticamiem ražotājiem.

Esam izvēlējušies savu mājvietu Rīgas sirdī, lai būtu iespējami tuvāk mūsu klientiem. Mēs gaidām Jūs mūsu mājīgajās telpās, lai kopā dalītos pieredzē, iedvesmā un aizrautībā par aktivitātēm dabā un pilsētā.

Ja meklē stilīgu un funkcionālu apģērbu, apavus un ekipējumu aktivitātēm dabā un pilsētā, iepērcies Urban Outdoor!