Gore-Tex garantija, ka būsi sauss.

Kā darbojas Gore-Tex garantija?

"Tas ir patiešām vienkārši," teikts Gore vietnē. “Ja neesat pilnībā apmierināts ar sava GORE-TEX izstrādājuma ūdensnecaurlaidību, vēja necaurlaidību vai elpojamību, mēs to salabosim, nomainīsim vai atmaksāsim pirkuma cenu.

Neatkarīgi no tā, kurš no mūsu uzticamajiem klientiem ražo produktu, ja uz tā ir GORE-TEX zīmola etiķete, mēs esam apliecinājuši, ka tas ir izturīgs ūdensnecaurlaidīgs, vēja necaurlaidīgs un elpojošs, atbilst tam paredzētajām lietošanas vajadzībām.

Godīgums ir viens no galvenajiem uzņēmuma GORE principiem. Mūsu solījums nodrošina veselā saprāta risinājumus, koncentrējoties uz produktu veiktspēju un ilgstošu attiecību veidošanu ar mūsu klientiem.

Vairāk informācijas par garantiju skatīt Gore-Tex tīmekļa vietnē: Garantija un atgriešana

KO NESEDZ GARANTIJA

Ļaunprātīga izmantošana: izstrādājumi, ko izmanto mērķim, kas ir ārpus paredzētā gala lietojuma (piemēram: vieglas skriešanas jakas izmantošana klinšu kāpšanai).

Bojājumi: Jebkurš bojājums, kas radies lietošanas rezultātā, kura rezultātā tiek traucēta ūdensnecaurlaidīga veiktspēja vai paredzētā funkcionalitāte (piemēram: caurumi, nobrāzumi, apdegumi, saplēstas pogas, rāvējslēdzēji, auklas, āķa un cilpas stiprinājumi).

Aprūpes trūkums: produktiem, kas nedarbojas kopšanas trūkuma dēļ. Noteikti vienmēr ievērojiet mūsu kopšanas norādījumus, lai nodrošinātu ilgāku produkta kalpošanas laiku un labāku veiktspēju.

DWR trūkums: lai produkts darbotos kā paredzēts, ir nepieciešams izturīgs ūdens atgrūdošs pārklājums (DWR). Patērētājs ir atbildīgs par to, lai nodrošinātu, ka DWR tiek atkārtoti lietots pēc vajadzības visā šī izstrādājuma lietošanas laikā. Ja pat pēc jaunas DWR apstrādes ūdens neveido pilītes un nenotek no veca vai stipri nolietota apģērba, tas liecina, ka apģērba gabals ir sasniedzis tā lietošanas laika beigas.

Derīguma termiņa beigas: izstrādājumi ir bojāti vai nolietoti, ja tos nav iespējams salabot vai atjaunot līdz pilnībā funkcionālam ūdensnecaurlaidīgam, vēja necaurlaidīgam un elpojošam stāvoklim.

Lietoti pirkumi: produkti, kas iegādāti kā lietoti. Tas ietver lielāko daļu pirkumu no izsoļu un sludinājumu vietnēm, lietotu preču veikaliem vai privātiem pārdevējiem.

Nomas pakalpojumi: Produkti tiek piedāvāti nomai. Tas ietver produktus, kas tiek piedāvāti tiešsaistes inventāra nomas platformās, slēpošanas skolās, gida pavadībā vai āra klubos.

Izsniegti produkti: produkti, ko profesionālam galalietotājam izsniedzis viņu darba devējs, piemēram, militārām, tiesībaizsardzības, ugunsdrošības, rūpnieciskām un korporatīvajām vajadzībām.

KOPŠANA

goretex washing

Kopšanas rutīnā jāiekļauj regulāra mazgāšana, žāvēšana un, ja nepieciešams, atkārtota DWR (Durable water repellent) ūdensatgrūdošā līdzekļa uzklāšana. Izpildiet šīs trīs darbības, un jūs iegūsit labāku GORE-TEX aprīkojuma veiktspēju un tas kalpos ilgāk. Noteikti vienmēr pārbaudiet ražotāja norādījumus par kopšanu — parasti tie ir atrodami uz produkta iekšējās etiķetes.

Lai iegūtu detalizētākus norādījumus par to, kā rūpēties par savu GORE-TEX produktu, spiediet šeit.